+902124453424
info@erdagi.com

Sektörler

Medikal

Erdağı Medikal “www.erdagimedikal.com”;

Kozmetik dermatoloji, plastik cerrahi ve medikal estetik branşlarına yönelik, yenilikçi teknolojileri, dermokozmetik ürün ve medikal ürünleri tüm dünya ile eşzamanlı olarak, ülkemizde estetik tıp alanında çalışan doktor ve kurumların hizmetine  sunmak amacıyla kurulmuştur. Medikal estetik sektöründe  uzman kadrosu ile alanında lider birçok dünya markasının Türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir. 

Dermyal (İsviçre), MesoMedica (İtalya), Dermoaroma (İtalya), DPG PRP (İtalya), Tricoaroma (İtalya), Exfolderm (Fransa), DermaSculpt (İngiltere), DermaNutrix (İsviçre), Biotopix (Fransa), MesoPri (Güney Kore), LaserCap (ABD), MesoAroma (İtalya) ve DermoHairLaser (İtalya) markalarının Türkiye distribütörü olarak satış, pazarlama ve medikal danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Eğitim ve WorkShop

EsteAkademi “www.esteakademi.com”;

Medikal estetik alanında eğitim faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Medikal Estetik Polikliniği – Sağlık Turizmi

Florya Özel NERA CLINIC Polikliniği “https://neraclinic.com” 

2006 yılında İstanbul Florya’da kurulan polikliniğimiz, medikal estetik alanında hizmet vermektedir.

LUMIA CLINIC “https://lumiaclinic.com”

Dış Ticaret

Erdağı İç ve Dış Ticaret Loj. Ltd. Şti;  2009 yılından beri çeşitli makine ekipmanlarının, endüstriyel kimyasalların ve gıda maddelerinin transit ticaretini yapan firmamız, 2012 yılı itibariyle, çeşitli medikal ürünlerin ve petrokimyasal polimerlerin ithalatı, ihracatı ve transit ticareti alanlarında faaliyet göstermektedir.

İnşaat

1979 yılından beri, çeşitli  inşaat ve altyapı projelerinde faaliyet göstermektedir.

Akaryakıt

Erdağı Petrol A.Ş.; 1979-2012 yılları arasında Total ve Petrol Ofisi Akaryakıt İstasyon Bayilikleri ile hizmet vermiştir.

Karayolu Taşımacılık Hizmetleri

Kafkas Kars & Ekim Turizm; 1979 – 2004  yılları arasında; yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere, yolcu ve yük taşımacılığı alanında faaliyet göstermiştir.

Gıda ve Hayvancılık

Erdağı Gıda ve Hayvancılık Loj. Ltd. Şti; 2010 – 2019 yılları arasında, Manisa’daki tesisinde Gıda ve Hayvancılık alanında faaliyet göstermiştir.