+902124453424
info@erdagi.com

Hakkımızda

1979 yılında akaryakıt sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulan firmamız; 2012 yılına kadar Total ve Petrol Ofisi akaryakıt istasyon bayilikleri ve Lassa lastik bayilikleri işletmeleri ile hizmet vermiştir. 2006 yılında, İstanbul Florya adresinde medikal estetik alanında hizmet vermek üzere kurulan polikliniğimiz; Özel Dr. Nuran Polikliniği estetik sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden yenilikçi bir klinik olarak, en ileri teknoloji medikal cihazlar ve uzman kadrosu ile medikal estetik alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Erdağı A.Ş. ortaklığında; 2009 yılında dış ticaret (Erdağı İç ve Dış Ticaret. Loj. Ltd. Şti.) ve 2012 yılında inşaat, gıda ve hayvancılık sektörlerinde faaliyet gösteren grup şirketleri kurulmuştur.

Erdağı Medikal, 2012 yılında kozmetik dermatoloji, plastik cerrahi ve medikal estetik branşlarına yönelik, yenilikçi teknolojileri, dermokozmetik ürün ve medikal ürünleri tüm dünya ile eşzamanlı olarak, ülkemizde estetik tıp alanında çalışan doktor ve kurumların hizmetine  sunmak amacıyla kurulmuştur. Medikal estetik sektöründe  uzman kadrosu ile alanında lider birçok dünya markasının Türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir. Medikal estetik, plastik cerrahi ve dermatoloji uzmanı hekimlerin mensubu olduğu ilgili dernekler ve tıp fakültelerimizin dermatoloji anabilim dalları tarafından düzenlenen yüzlerce kongre, workshop ve eğitime sponsor olmanın yanı sıra kendi bünyesinde düzenlediği kurs ve workshoplar ile medikal estetik sektörünün ve sağlık turizminin ülkemizde gelişmesine katkı sunmayı hedefleyen firmamız; medikal satış ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra,  bünyesinde yer alan EsteAkademi (2021)  ile ileri kozmetik dermatoloji eğitimlerine devam etmektedir.

Vizyon

Hizmette kalite ve mükemmellik anlayışımız ile daima nitelikli ürün ve hizmetler sunarak başarıyla faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde tercih ve takip edilen bir grup olmaktır.

Misyon

Yenilikçi ve öncü bir ruh ile, sürdürülebilir büyümeyle, tüm paydaşlar için değer yaratmak.

Ortaklarımızın, çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin memnuniyet ve tatminini en üst düzeyde tutacak kalite anlayışını yaratmak.

Değerlerimiz

» Dürüstlük

» Güvenilirlik

» Profesyonellik

» Sorumluluk Bilinci

» Yaratıcılık

» Sürekli Gelişim

» Sevgi ve Saygı

» Çevre Bilinci